T: +48 500 030 202

Wentylacja

Dobra wentylacja to podstawa wydajnej pracy.

Nasza oferta Serwis, projektowanie wentylacji.

Świeże powietrze ma niebywałe znaczenie w celu ochrony naszych dróg oddechowych przed zanieczyszczeniami i alergiami. Jeżeli cierpisz na częste alergię lub infekcję – warto zainteresować się kwestią wentylacji. W naszej ofercie szczególny nacisk kładziemy na centrale nawiewno-wywiewne z odzyskiem energii, a więc rekuperatory. Mimo, że są droższe w instalacji to przemawia za nimi ekologia oraz oszczędność w eksploatacji. Podstawowymi elementami odzysku energii, a więc zarówno ciepła jak i zimna są: wymiennik krzyżowy, kiedy to odzysk energii odbywa się pomiędzy powietrzem nawiewanym, a wywiewanym, wymiennik obrotowy, kiedy to wymiana energii odbywa się poprzez ochładzanie i ogrzewanie się rotora oraz układ glikolowy, kiedy to energia krąży pomiędzy jednym, a drugim wymiennikiem. Dzięki wymiennikom ciepła możemy liczyć na umiarkowany, przyjemny chłód w pomieszczeniu, kiedy na zewnątrz panuje upał. Natomiast zimą, kiedy temperatura na zewnątrz spada poniżej zera my możemy czuć się komfortowo w ciepłym, ogrzanym mieszkaniu. Istotne jest pozyskiwanie jej z innych, naturalnych źródeł, czyli z pomp ciepła. Ponadto możemy zaoferować Państwu zamontowanie wentylatorów dachowych, kanałowych lub osiowych. Do ogrzewania i wentylacji dużych powierzchni proponujemy natomiast montaż aparatów grzewczo-wentylacyjnych.

Przy stosowaniu odpowiedniej wentylacji mechanicznej otrzymujemy także czyste i higieniczne powietrze i redukujemy ilość drobnoustrojów. Na terenie Tychów oferujemy wszystkie wymienione systemy wentylacji. Zapewniamy także serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz bieżącą obsługę.

Kontakt

Skontaktuj się z nami w celu otrzyania oferty!

Kontakt

Opinie Zobacz wybrane opinie na nasz temat naszych Klientów.

Tychy

Tychy położone są w południowej części Górnego Śląska, od północy granicząc ze stolicą województwa. W odległości nie większej niż 15 kilometrów biegnie autostrada A4 ze Zgorzelca, przez Wrocław i Katowice, a w kierunku Krakowa. W mieście działają wielkie zakłady motoryzacyjne grupy FIAT oraz General Motors. Mówiąc o przemyśle, ale także o istotnych miejscach w Tychach nie sposób nie wspomnieć o browarze Tyskie Browary Książęce na którego terenie działa także Tyskie Muzeum Piwowarstwa.